Breadcrumbs

Strona główna Kronika wydarzeń... a więc to, co się
               już wydarzyło ...


BAL KARNAWAŁOWY PDF Drukuj Email

Dnia 4 marca w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Podczas trwania zabawy odbyły się różne konkursy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Niezliczone księżniczki, Elzy,kowboje, wróżki, policjanci, strażacy, spiderman, a także inne postacie z bajek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Na sali podczas pląsów robiło sie kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas przerwy dzieci zaproszono na słodki poczęstunek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę. Kolejny bal już za rok.

 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email

Dnia 26 lutego odbył się w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

 
CHOINKA NOWOROCZNA PDF Drukuj Email

W pierwsza sobotę ferii zimowych, tj. 2 lutego uczniowie naszej szkoły uczetniczyli w Choince Noworocznej, zorganizowanej przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wadlewie. Była dobra zabawa, występy, prezenty od św. Mikołaja i poczęstunek. Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów, którym serdecznie DZIĘKUJEMY! 

 
AUDYCJA MUZYCZNA PDF Drukuj Email

Dnia 29 stycznia odbyła się w naszej szkole audycja muzyczna pt." Tańce Beskidzkie". Nasze przedszkolaki mogły obejrzec tańce regionalne, poznac strój z tego regionu.

 
SPOTKANIE OPŁATKOWE PDF Drukuj Email

Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego też w naszym przedszkolu 21 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe. Dzień ten był bardzo uroczysty i nastrojowy. Złożyliśmy sobie życzenia świąteczne, dzieląc się jednocześnie opłatkiem następnie zasiedliśmy do stołu i śpiewaliśmy kolędy.

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

Strona 1 z 36
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki