Breadcrumbs

Strona głównaDZIEŃ KOBIET PDF Drukuj Email

____________*************____________

 

Wszystkim Paniom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń!

 

 
CHOINKA NOWOROCZNA PDF Drukuj Email

W pierwszą sobotę ferii zimowych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w choince noworocznej, zorganizowanej przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wadlewie. Była dobra zabawa, występy, prezenty od Mikołaja i poczęstunek. Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów, którym serdecznie dziękujemy. Program artystyczny przygotowali uczniowie pod opieką nauczycieli naszej szkoły.

 
ZAPISY DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wadlewie informuje, że postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2019/2020 do punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego, w szkołach podstawowych dla których Gmina Drużbice jest organem prowadzącym, trwać będzie od 1 marca 2019 r. do 22 marca 2019 r., do godz. 15:00.

Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły.

 
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE OKRESU BOŻEGO NARODZENIA PDF Drukuj Email

W tym roku zakończenie okresu Bożego Narodzenia miało niezwykle uroczysty charakter, a to za sprawą uczniów naszej szkoły, którzy wystawili jasełka – tym razem w kościele parafialnym w Wadlewie.

Na Mszy Świętej gościliśmy także Gminną Orkiestrę „Suchcice i Okolice”, która ubogaciła oprawę muzyczną, wykonując przepiękne kolędy oraz pastorałki. Orkiestra przeprowadziła również akcję charytatywną, sprzedając kalendarze, z których dochód (600 zł) został przeznaczony na leczenie Adasia Maślanki.

Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Aleksandra Jacoń, p. Angelika Barańska i p. Mateusz Cieślak.

 
POMÓŻMY ADASIOWI W WALCE Z RAKIEM PDF Drukuj Email

W Wigilię Bożego Narodzenia rodzice Adasia usłyszeli straszną diagnozę : NEUROBLASTOMA-złośliwy i niebezpieczny nowotwór wieku dziecięcego. Adaś to zaledwie trzyletnie dziecko. Ogromnie współczujemy rodzicom Adasia i jak możemy tak chcemy pomóc. Postanowiliśmy zorganizować w naszej szkole zbiórkę pieniędzy, która będzie trwała do 8. 02. 2019 r. oraz podczas zabawy choinkowej. Składamy ogromną prośbę do Was Rodzice o pomoc w akcji. Sami macie własne dzieci i nikt z nas nie chciałby usłyszeć takich wiadomości, dlatego też zjednoczmy się i wspólnie zapełnijmy puszkę, która codziennie będzie na Was i Wasze dzieci czekała na korytarzu szkolnym. Z góry dziękujemy za pomoc.

Koordynatorzy akcji: Szkolny Klub Wolontariatu.

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

Strona 2 z 40
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki