Breadcrumbs

Strona głównaINFORMACJA PDF Drukuj Email

Dyżury psychologa z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie:

 

13 i 20 października 2015 r.    15:00-17:00

10 i 17 listopada 2015 r.         15:00-17:00

8 grudnia 2015 r.                   15:00-17:00

 
"Urodziny Baby Jagi" PDF Drukuj Email

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klasy I naszej szkoły 28 września obejrzeli przedstawienie pt. „Urodziny Baby Jagi”. Odbyło się ono w sali widowiskowej Zespołu Szkół nr 3 w Bełchatowie. Myślą przewodnią wystawianej sztuki było powiedzenie „Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe”. Autorzy programu, a jednocześnie prowadzący artyści - państwo Łągwa zapraszali uczniów na scenę do wspólnego udziału w przedstawieniu. Było wiele śmiechu, radości i pozytywnej energii. Przedstawienie w pełni zrealizowało założony cel profilaktyczny propagujacy zdrowy styl życia w trzeźwości. Twórcą muzyki do przedstawienia był Jacek Łągwa z zespołu „Ich Troje”. Dzieci wraz z wychowawczyniami Agnieszką Malinowską i Urszulą Zasępą wróciły szczęśliwe do szkoły.

 
Zumba, zumba, zumba.....zaczynamy! PDF Drukuj Email

6 października (wtorek) rozpoczynają się zajęcia zumby w naszej szkole. Będą się one odbywały w dwóch grupach wiekowych - dzieci i dorośli. Koszt uczestnictwa, to 5 zł/godz. (płatne u prowadzącego zajęcia).

Dzieci-   17:00- 18:00

Dorośli- 18:00- 19:00

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

 
Wycieczka do Załęcza PDF Drukuj Email

17 września uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, który rozciąga się wzdłuż niezwykle malowniczego Wielkiego Łuku Warty, aby podziwiać ciekawe osobliwości przyrodnicze. Pogoda dopisała, a przeprawa promem na drugi brzeg Warty stanowiła interesujące urozmaicenie naszej wyprawy. Na szlaku mieliśmy okazję podziwiania pięknego dębu - pomnika przyrody z czasów II wojny światowej. W drodze powrotnej odwiedziliśmy w lesie przepiękne "Źródełko Objawienia". Wędrówkę uwieńczył pyszny poczęstunek – pieczone kiełbaski. Wyjazd był możliwy dzięki uprzejmości Referatu ds.Edukacji Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.

 
Wyjątkowy dzień w naszej szkole! PDF Drukuj Email

 

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 20015/2016. Dyrektor szkoły p. Krzysztof Urban powitał wszystkich przybyłych na uroczystość, przedstawił nauczycieli i wychowawców poszczególnych oddziałów. Po spotkaniach w klasach odbyła się druga część uroczystości - pożegnanie p. dyrektor Genowefy Bolarczyk. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć nikogo, kto znał i cenił odchodzącą Panią Dyrektor. Wśród gości znaleźli się: Wójt Gminy Drużbice Bożena Zielińska, Sekretarz Gminy Drużbice Anetta Mądry, Proboszcz parafii w Wadlewie ks. Bogusław Karbownik, Radny Gminy Drużbice Mariusz Raszdorf, przedstawiciele Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wadlewie, pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice. Uczestnicy uroczystości ze wzruszeniem obejrzeli "wspomnieniowy" pokaz multimedialny, który przywołał wiele wspaniałych chwil, jakie przeżyliśmy z Panią Dyrektor. Podziękowaniom składanym za dobro, serce, zaangażowanie w pracę nie było końca. Pracownicy szkoły wręczyli piękny album, który będzie przypominał lata spędzone w naszej placówce. Wszyscy mówcy podkreślali zasługi Pani Dyrektor na płaszczyźnie wychowawczej, dydaktycznej oraz organizacyjnej. Pani Genowefa Bolarczyk słowami podziękowań zwróciła się do wszystkich, z którymi zetknęła się podczas pracy w naszej szkole. Kolejną niespodzianką, jaka została przygotowana dla Pani Dyrektor, były dwie piosenki: "Historia de un amor" i "Quizas, quizas, quizas" w wykonaniu p. Krzysztofa Urbana oraz dwa wspaniałe torty, których mieli okazję skosztować wszyscy obecni na uroczystości.

Kochana Pani Dyrektor, nie mówimy żegnaj, tylko do widzenia... Do zobaczenia na wielu uroczystościach, wycieczkach, wspólnych wyjazdach. Prosimy, aby Pani o nas nie zapominała. My nie zapomnimy, jak dużą część siebie i jak wiele serca zostawiła Pani Dyrektor w naszej szkole i w Wadlewie.

 

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

Strona 43 z 44
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki