Breadcrumbs

Strona głównaSerce na gwiazdkę 2015- akcja Caritas PDF Drukuj Email

Nasza szkoła brała udział w akcji Caritasu "Serce na gwiazdkę 2015". Uczniowie i ich rodzice jak co roku licznie odpowiedzieli na apel o przynoszenie do szkoły słodyczy, które następnie trafią do ubogich rodzin. Udało nam się zebrać 41 kilogramów słodyczy !!!! Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

 
Narodowe Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

Narodowe Święto Niepodległości- polskie święto państwowe obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918- po 123 latach zaborów (1975-1918). 10 listopada w naszej szkole odbyła się z tej okazji uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas III-VI pod kierunkiem p. Barbary Rutki. Oprawę muzyczną przygotował p. Mateusz Cieślak, a plastyczną p. Magdalena Sysio. Uczniowie recytowali patriotyczne wiersze i śpiewali pieśni o tematyce niepodległościowej. Całość przeplatana była informacjami historycznymi z tamtego okresu. Uroczystość miała niezwykle podniosły charakter.

 
Mistrzostwa powiatu w warcabach 100 polowych PDF Drukuj Email

7 listopada 2015 (sobota) odbyły się w SP w Wadlewie Indywidualne Mistrzostwa LZS Powiatu Bełchatowskiego w warcabach 100 polowych. Miło nam poinformować, że w kategorii „Rocznik 1999 i starsi” I miejsce wywalczył p. Marcin Jamka, a w kategorii „Rocznik 2000 i młodsi” na III miejscu uplasował się Michał Strzelecki z kl. V. Serdecznie gratulujemy!

 
Andrzejki 2015 PDF Drukuj Email

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. M. Arciszewskiego w Wadlewie jest organiztorem andrzejkowego wieczoru integracyjnego, który odbędzie się w dniu 28 listopada 2015r. Chętnych prosimy o zapisy w sekretariacie szkoły. Odpłatność od pary – 180 zł. /DJ, kawa, herbata, cztery ciepłe posiłki oraz zimne zakąski w cenie opłaty -napoje we własnym zakresie/ informacje i zapisy tel. 44/631-12-87

 
Konkurs na RÓŻANIEC rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email

30 października został rozstrzygnięty Konkurs na własnoręcznie wykonany RÓŻANIEC organizowany przez p. Aleksandrę Jacoń. Wzięły w nim udział aż 42 osoby (klasa I- 10, klasa II- 11, klasa III- 3, klasa IV- 9, klasa V- 6, klasa VI-3).

 

 

W kategorii klas młodszych wyróżniono:

Seweryna Pika (kl. I)-    I miejsce

Bartosza Pościka (kl. I)- II miejsce

Amelię Rózgę (kl. II)-    III miejsce

W kategorii klas starszych dyplomy przyznano:

Sandrze Jędrzejek (kl. VI)-   I miejsce

Sandrze Borowiec (kl. V)-   II miejsce

Katarzynie Brożek (kl. IV)-  III miejsce

Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Wszystkim biorącym udział w Konkursie serdecznie GRATULUJEMY pomysłowości i staranności wykonania!. Różańce można nadal podziwiać- są wystawione w gablocie przy kościele parafialnym.

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

Strona 43 z 45
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki