Breadcrumbs

Strona głównaMistrzostwa powiatu w warcabach 100 polowych PDF Drukuj Email

7 listopada 2015 (sobota) odbyły się w SP w Wadlewie Indywidualne Mistrzostwa LZS Powiatu Bełchatowskiego w warcabach 100 polowych. Miło nam poinformować, że w kategorii „Rocznik 1999 i starsi” I miejsce wywalczył p. Marcin Jamka, a w kategorii „Rocznik 2000 i młodsi” na III miejscu uplasował się Michał Strzelecki z kl. V. Serdecznie gratulujemy!

 
Andrzejki 2015 PDF Drukuj Email

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. M. Arciszewskiego w Wadlewie jest organiztorem andrzejkowego wieczoru integracyjnego, który odbędzie się w dniu 28 listopada 2015r. Chętnych prosimy o zapisy w sekretariacie szkoły. Odpłatność od pary – 180 zł. /DJ, kawa, herbata, cztery ciepłe posiłki oraz zimne zakąski w cenie opłaty -napoje we własnym zakresie/ informacje i zapisy tel. 44/631-12-87

 
Konkurs na RÓŻANIEC rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email

30 października został rozstrzygnięty Konkurs na własnoręcznie wykonany RÓŻANIEC organizowany przez p. Aleksandrę Jacoń. Wzięły w nim udział aż 42 osoby (klasa I- 10, klasa II- 11, klasa III- 3, klasa IV- 9, klasa V- 6, klasa VI-3).

 

 

W kategorii klas młodszych wyróżniono:

Seweryna Pika (kl. I)-    I miejsce

Bartosza Pościka (kl. I)- II miejsce

Amelię Rózgę (kl. II)-    III miejsce

W kategorii klas starszych dyplomy przyznano:

Sandrze Jędrzejek (kl. VI)-   I miejsce

Sandrze Borowiec (kl. V)-   II miejsce

Katarzynie Brożek (kl. IV)-  III miejsce

Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Wszystkim biorącym udział w Konkursie serdecznie GRATULUJEMY pomysłowości i staranności wykonania!. Różańce można nadal podziwiać- są wystawione w gablocie przy kościele parafialnym.

 
Ślubownie klasy I PDF Drukuj Email

27 października 2015 odbyło się znaczące dla szkoły wydarzenie- ślubowanie uczniów klasy I. Na uroczystości, podczas której najmłodsi ze „szkolnej braci” zostali pasowani na uczniów zgromadziło się wielu znamienitych gości. Wychowawczyni klasy I p. Urszula Zasępa serdecznie powitała: p. Anettę Mądry sekretarza Gminy Drużbice, p. Krzysztofa Urbana dyrektora naszej szkoły, p. Annę Prudło wych. kl. II, rodziców i uczniów. Klasa I zaprezentowała program artystyczny. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem i przejęciem mówili wiersze i śpiewali piosenki. Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami wzruszonych rodziców. W trakcie części oficjalnej odbyło się ślubowanie, po którym p. dyrektor dokonał pasowania na uczniów i wręczył pierwszoklasistom legitymacje szkolne. Każde dziecko otrzymało tarczę szkolną, powitalny prezent od starszych kolegów z klasy II, a także piękny kolorowy dyplom. Dla upamiętnienia tej ważnej chwili uczniowie klasy I pozostawili w Kronice Szkolnej odciski swoich palców. Po uroczystości wszyscy obecni udali się do klasy, gdzie czekał przygotowany przez Rodziców słodki poczęstunek. Uroczystość odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wszyscy nauczyciele, pracownicy i starsi koledzy serdecznie Was "pierwszaków" witają oraz życzą Wam samych sukcesów w nauce i miłych chwil w naszej szkole!

 
Audycja muzyczna PDF Drukuj Email

20 października w naszej szkole odbyła się kolejna audycja muzyczna. Tym razem jej motywem przewodnim był rock&roll. Młodzi artyści zaprosili nas do wspólnego ćwiczenia podstawowych tanecznych kroków. Może to nie jest jeszcze klasa mistrzowska, ale szło nam całkiem nieźle. Popatrzcie i oceńcie Państwo sami......

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

Strona 42 z 44
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki